Balustrady szklane Warszawa i okolice

Balustrady szklane są estetyczne, oryginalne jak również bardzo wytrzymałe. Tworzymy sprawdzone i solidne balustrady szklane Warszawa, które świetnie się prezentują i zapewniają wysokie bezpieczeństwo. Zajmujemy się wszystkim od projektu po produkcję i montaż balustrad. Wykonane są najczęściej z hartowanego szkła, które jest bardzo odporne na czynniki chemiczne, mechaniczne oraz atmosferyczne. Tafla jest dodatkowo laminowana, dzięki czemu, nawet w przypadku pęknięcia szkła pod wpływem silnego uderzenia, odłamki szkła pozostaną na folii.

Zaletą szklanych balustrad jest niewątpliwie możliwość doświetlenia danego pomieszczenia, dzięki przezroczystej tafli. Dymione szkło z kolei idealnie sprawdzi się w loftach. Jeżeli natomiast zależy nam na osłonięciu balkonu przed sąsiadami lub przypadkowymi przechodniami możemy zdecydować się na mleczne lub kolorowe szkło. Wybór jest naprawdę duży. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, porozmawiamy o Twoich potrzebach, doradzimy i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie.

balustrady szklane warszawa

Balustrady szklane Warszawa

Bardzo ważnym elementem stanowiącym wykończenie każdej budowli są balustrady, które nie tylko zabezpieczają użytkowników przed ewentualnym upadkiem, ale również pełnią funkcję estetyczną. Mogą być one wykonane z wielu różnych materiałów. Jednym z możliwych do zastosowania w balustradach materiałów jest szkło hartowane. Wyroby z tego materiału nie tylko charakteryzują się efektownym wyglądem i są łatwe w czyszczeniu, ale również można je łatwo dostosować do każdego wnętrza. Przezroczyste balustrady szklane pozwolą na wpuszczenie do pomieszczeń większej ilości światła, a balustrady wykonane z mlecznego lub kolorowego szkła skutecznie ochronią balkon przed wścibskimi spojrzeniami.

Zobacz realizacje

Szkło wykorzystywane do produkcji balustrad szklanych jest niezwykle wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Szklane balustrady stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnych balustrad wykonywanych z drewna lub ze stali. Nowoczesne i łatwe w montażu balustrady są dużą konkurencją dla balustrad z prześwitami. Mogą być one wykorzystywane zarówno w warunkach wewnętrznych, jak i zewnętrznych, gdyż są odporne na warunki atmosferyczne. Balustrady szklane są nowoczesne, więc jeśli zależy Państwu na takim wystroju, to jest to najlepszy możliwy wybór.

Szklane balustrady Warszawa - wieloletnie doświadczenie

Na rynku balustrad w Polsce działamy już od wielu lat. Przez ten czas wykonaliśmy setki projektów w domach jednorodzinnych, inwestycjach deweloperskich oraz publicznych. Oferujemy produkty wykonane z najlepszego szkła hartowanego i laminowanego.

Oferujemy kompleksowe usługi związane z wykonywaniem balustrad. Zaczynamy od omówienia z klientem jego wymagań i pomysłów na balustradę. Następnie w oparciu o te informacje oraz o dokonane pomiary przygotowujemy projekt balustrady, który przedstawiamy Klientowi do zaakceptowania. Po akceptacji przystępujemy do produkcji balustrad, a następnie montujemy ją i przygotowujemy do użytkowania.

Korzyści
Zapewniamy solidne i oryginalne balustrady

Sprawdź dlaczego zaufało nam setki klientów dla których stworzyliśmy indywidualne i oryginalne realizacje na zamówienie

Wysoka jakość

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasze produkty są tworzone tylko z najwyższej jakości materiałów zapewniających bezproblemową eksploatację przez długie lata.

Oryginalny design

Masz do wyboru szeroką gamę materiałów i rodzajów balustrad, a indywidualne podejście zapewnia, że możemy stworzyć wzór spełniający nawet najbardziej nietypowe wymagania.

Bezpieczeństwo

Tworzymy solidne i niezawodne konstrukcje, które zapewniają bezpieczeństwa oraz są odporne na szkodliwe warunki atmosferyczne.

Szybki montaż

Od wielu lat tworzymy, projektujemy i montujemy nawet najbardziej nietypowe rozwiązania, dlatego szybko i sprawnie poradzimy sobie z montażem.

Balustrady ze szkła idealnie podkreślą wyjątkowy charakter budynku

Naszą specjalnością jest produkcja i montaż balustrad na wymiar. Oferujemy różnorodne formy balustrad dzięki czemu idealnie sprawdzą się one we wnętrzach monumentalnych domów w stylu romańskim, a także podkreślą duże okna francuskie.

Balustrady szklane sprawdzą się we wnętrzach domów wykończonych w różnych stylach oraz pasują do budynków wybudowanych w różnych stylach architektonicznych. Przezroczyste tafle w żaden sposób nie zasłaniają zastosowanych rozwiązań stylizacyjnych i powiększają optycznie przestrzeń, a dodatkowo są wytrzymałe i bezpieczne. Istnieje również możliwość połączenia szklanych balustrad z pochwytami wykonanymi z drewna lub aluminium.

Balustrady szklane w Warszawie i okolice - eleganckie i nowoczesne

W dzisiejszych czasach balustrady szklane wykonywane są przede wszystkim jako konstrukcje samonośne, co oznacza, że to właśnie szkło jest elementem konstrukcyjnym. Jest to bardzo nowoczesne rozwiązanie, które nie tylko zapewnia bezpieczeństwo, ale przy okazji jest bardzo efektowne. Takie balustrady są łatwe w zamocowaniu i nie wymagają montowania dodatkowych elementów.

Wykonujemy również klasyczne balustrady szklane, składające się ze słupków stalowych oraz szkła stanowiącego ich wypełnienie. Słupki wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu są odporne na warunki atmosferyczne.

Szklane balustrady to również wiele możliwości aranżacyjnych, głównie z uwagi na to, że panele szklane dostępne są w wielu kolorach. Przezroczyste szkło powiększy optycznie pomieszczenie i nie zasłoni ciekawych rozwiązań aranżacyjnych w pomieszczeniu. Szkło dymione idealnie sprawdzi się w loftach oraz pomieszczeniach wykończonych w surowym stylu, z betonowymi kaflami itp. Kolorowe lub mleczne szkło idealnie sprawdzi się na balkonach, gdyż zapewni użytkownikom balkonu prywatność i ochroni ich przed spojrzeniami sąsiadów czy przypadkowych przechodniów. Panele szklane mogą być dodatkowo zdobione na przykład poprzez piaskowanie, a balustrady ze szkła laminowanego mogą również zawierać zalaminowaną dowolną grafikę. Możliwości jest naprawdę sporo i tylko od Państwa zależy, który rodzaj szkła zostanie wykorzystany podczas produkcji balustrady.

Najwyższa jakość produktów

Oferowane przez nas produkty nie tylko wyglądają efektownie i wpisują się w architekturę budynków, ale przy okazji doskonale spełniają swoje zadania i są bardzo wytrzymałe. Wykonane są z hartowanego szkła, które jest odporne na czynniki mechaniczne, atmosferyczne i chemiczne. Szkło jest dodatkowo laminowane. Pomiędzy taflami szkła umieszczone jest specjalna folia, która sprawia, że nawet w przypadku pęknięcia szkła pod wpływem bardzo silnego uderzenia, jego fragmenty pozostaną przyklejone do folii, co znacząco ogranicza ryzyko skaleczenia się. Balustrada zachowa swoją ciągłość mimo popękania.

Nasze produkty wykonujemy wyłącznie ze szkła posiadającego odpowiednie certyfikaty poświadczające ich wysoką jakość oraz zgodność z normami obowiązującymi w krajach Unii Europejskiej. Nasze wyroby spełniają również wszystkie normy krajowe określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 roku. Sposób montażu również jest zgodny z zapisami tego rozporządzenia.

Ile kosztują balustrady szklane

Wykonywane przez nas balustrady są produktem niejednorodnym. Wykonujemy je na indywidualne zamówienie zgodnie z indywidualnym projektem stąd tez każda wykonana przez nas balustrada jest inna. Inne są jej rozmiary, użyty jest inny rodzaj szkła czy też kolor. To wszystko sprawia, że cena balustrady również jest kalkulowana indywidualnie dla każdego zamówienia.

Na cenę balustrady wpływają m.in. takie czynniki jak:

  • rodzaj użytego materiału (szkło przezroczyste, mleczne, kolorowe itp);
  • wykorzystane dodatki np. pochwyty z drewna czy aluminium;
  • cena za metr bieżący materiałów wykorzystanych do produkcji balustrady;
  • rozmiar balustrady przekładający się na ilość zużytego do jej produkcji materiału;
Zaufaj sprawdzonej marce

Od wielu lat z powodzeniem realizujemy różnorodne projekty związane z produkcją balustrad. W naszej ofercie znajdą Państwo balustrady szklane, ale również balustrady wykonane z innych materiałów np. drewna, aluminium, stali nierdzewnej. W zakładce Galeria na naszej stronie internetowej mogą Państwo zapoznać się z naszymi przykładowymi realizacjami.

Gwarantujemy najwyższą jakość użytych do produkcji materiałów. Dostarczamy naszym Klientom zarówno standardowe balustrady, jak również te nietypowe, w zależności od ich potrzeb i wymagań. Na Państwa życzenie zaprojektujemy zarówno nowoczesną, jak i bardziej klasyczną balustradę. Bez względu na jej typ, zapewniamy, że każda wykonana przez nas balustrada będzie łączyć ze sobą bezpieczeństwo, dobrą jakość wykonania, a także niebanalny wygląd.

Zadzwoń +48 572 733 773