< Wróć do balustrad
Balustrady wewnętrzne

Balustrady wewnętrzne pełnią bardzo istotną rolę w każdym domu. Przede wszystkim chronią użytkowników schodów przed wypadnięciem w przypadku braku bocznych ścian. Dodatkowo zapobiegają innym wypadkom oraz pomagają dzieciom oraz osobom starszym w poruszaniu się po schodach. Nie bez znaczenia jest fakt, że odpowiednio dobrane schody podkreślają charakter wnętrza.

Balustrady wewnętrzne mogą być wykonane z różnych materiałów. Balustrady ze szkła oraz ze stali nierdzewnej idealnie sprawdzą się w nowoczesnych miejscach urządzonych w minimalistycznym stylu. We wnętrzach domów bardzo dobrze sprawdzą się barierki mieszane, czyli tworzone z dwóch różnych materiałów np. ze stali połączonej z drewnem.

Sprawdź wybrane realizacje
Korzyści

Zapewniamy solidne i oryginalne balustrady

Sprawdź dlaczego zaufało nam setki klientów dla których stworzyliśmy indywidualne i oryginalne realizacje na zamówienie

Wysoka jakość

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasze produkty są tworzone tylko z najwyższej jakości materiałów zapewniających bezproblemową eksploatację przez długie lata.

Oryginalny design

Masz do wyboru szeroką gamę kolorów, materiałów i rodzajów balustrad, a indywidualne podejście zapewnia, że możemy stworzyć wzór spełniający nawet najbardziej nietypowe wymagania.

Bezpieczeństwo

Tworzymy solidne i niezawodne konstrukcje, które zapewniają bezpieczeństwa oraz są odporne na szkodliwe warunki atmosferyczne.

Szybki montaż

Od wielu lat tworzymy, projektujemy i montujemy nawet najbardziej nietypowe rozwiązania, dlatego szybko i sprawnie poradzimy sobie z montażem.

Zadzwoń +48 572 733 773