Schody Warszawa drewniane, metalowe, dywanowe, stalowe, zewnętrzne

Jesteśmy producentem nowoczesnych i oryginalnych schodów, które swoją solidną konstrukcją zapewniają wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu nasze schody elegancko i pięknie prezentują się przez długie lata. Tworzymy Schody Warszawa drewnianie, metalowe, dywanowe, stalowe, ażurowe. Zajmujemy się wszystkim co potrzebne: projektujemy, produkujemy i montujemy schody dostosowane do potrzeb klienta. Zapraszamy do kontaktu.

 • Schody samonośne
 • Schody ażurowe
 • Schody metalowe
 • Schody dywanowe
 • Schody drewniane na beton
 • Schody zewnętrzne
schody warszawa drewniane

Schody Warszawa - drewniane, metalowe, stalowe, nowoczesne i ażurowe, dywanowe

Jesteśmy uznanym producentem nowoczesnych schodów wewnętrznych. Działamy na rynku od wielu lat. W naszych realizacjach zawsze wykorzystujemy materiały najwyższej jakości.

Schody wykonujemy na indywidualne zamówienie Klienta. Każdy projekt rozpoczynamy od przeprowadzenia szczegółowego wywiadu z Klientem, tak aby poznać jego oczekiwania i wymagania. Przeprowadzamy również oględziny miejsca, w którym mają być zamontowane schody oraz dokonujemy niezbędnych do realizacji projektu pomiarów. Następnie przygotowujemy projekt oraz wizualizację końcowego efektu, a także dokonujemy wyceny schodów. Po zaakceptowaniu projektu oraz wyceny przez Klienta przystępujemy do realizacji projektu i jego instalacji. Gwarantujemy, że wszystkie wykonane przez nas produkty spełniają najwyższe, międzynarodowe normy bezpieczeństwa.

Zobacz realizacje

Wszystkie wykonane przez nas projekty charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz bezpieczeństwem. Zwracamy również uwagę na aspekty wizualne, tak aby wykonane przez nas schody były dostosowane do charakteru wnętrza.

Schody drewniane Warszawa, schody betonowe

Schody drewniane na beton są bardzo praktycznym rozwiązaniem. Betonowe schody można postawić już podczas budowy domu, dzięki czemu można swobodnie poruszać się pomiędzy piętrami i nosić po schodach ciężkie materiały. Nie trzeba się obawiać o ich wytrzymałość oraz ewentualne uszkodzenia. Po zakończeniu budowy i innych prac remontowych można natomiast przystąpić do wykończenia schodów betonowych drewnem.

Tworzenie drewnianych schodach na betonie to bardzo wygodne rozwiązanie, które gwarantuje stosunkowo niski koszt, a jednocześnie wysoką wytrzymałość schodów. Wyróżnia się trzy podstawowe rodzaje schodów na beton:

 • schody dywanowe;
 • schody klasyczne;
 • schody zabiegowe.

Schody na beton mogą być wykonane z różnych gatunków drewna, nie tylko tych typowych jak dąb czy jesion, ale również tych egzotycznych. Różne połączenia schodów z balustradami sprawią, że schody tego typu będą pasować do każdego wnętrza.

Schody dywanowe Warszawa

Schody dywanowe to bardzo efektowne rozwiązanie coraz częściej spotykane w domach. Wyróżniają się one specjalną konstrukcją samonośną, która pozbawiona jest płyty nośnej oraz belek, dzięki czemu sprawia ona wrażenie dywanu leżącego na niewidzialnych stopniach. Stąd też właśnie pochodzi określenie schody dywanowe. Tak skonstruowane schody wyróżniają się prostotą i minimalizmem oraz elegancją, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach.

Mimo z pozoru delikatnej konstrukcji, schody dywanowe są niezwykle wytrzymałe i mogą wytrzymać praktycznie takie samo obciążenie, co klasyczne schody. W kwestii bezpieczeństwa niczym nie ustępują innym rodzajom schodów. To na co warto zwrócić uwagę, to fakt, żeby stopnie były wykonane z odpowiednio twardego materiału. Zamontowana na takich schodach balustrada powinna być dosyć lekka, żeby nie obciążać dodatkowo schodów. O stabilności tych schodów decyduje również odpowiedni montaż do posadzki, stropu, ścian oraz innych elementów nośnych.

Schody dywanowe są rozwiązaniem dość uniwersalnym dzięki czemu nigdy nie wyjdą z mody, a dodatkowo sprawdzą się w pomieszczeniach urządzonych w różnych stylach. Idealnie pasują do wnętrz nowoczesnych i urządzonych minimalistycznie, ale równie dobrze będą wyglądać w pomieszczeniach urządzonych w klasycznym stylu. Dzięki instalacji pozbawionej wsporników takie schody sprawdzą się również w niewielkich domach i mieszkaniach, gdyż przestrzeń pod schodami można z łatwością zagospodarować i wykorzystać do przechowywania różnych rzeczy.

Korzyści

Zapewniamy solidne i oryginalne realizacje

Sprawdź dlaczego zaufało nam setki klientów dla których stworzyliśmy indywidualne i oryginalne realizacje na zamówienie

Wysoka jakość

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasze produkty są tworzone tylko z najwyższej jakości materiałów zapewniających bezproblemową eksploatację przez długie lata.

Oryginalny design

Masz do wyboru szeroką gamę kolorów, materiałów itp., a indywidualne podejście zapewnia, że możemy stworzyć design spełniający nawet najbardziej nietypowe wymagania.

Bezpieczeństwo

Tworzymy solidne i niezawodne konstrukcje, które zapewnią Twojej rodzinie prywatność i poczucie bezpieczeństwa oraz skutecznie chronią Twoją posesję.

Szybki montaż

Od wielu lat tworzymy, projektujemy i montujemy nawet najbardziej nietypowe rozwiązania, dlatego szybko i sprawnie poradzimy sobie z montażem.

Schody stalowe Warszawa i metalowe

W ostatnim czasie sporą popularność zyskały również schody na konstrukcji stalowej. Jest to ciekawe rozwiązanie polegające na połączeniu stalowej konstrukcji nośnej z drewnianymi stopniami, a czasem również z balustradami. Stopnie w takich schodach mogą być wykonane z różnych gatunków drewna, natomiast balustrada może być wykonana ze szkła lub z metalowych prętów.

Ze względu na to, że konstrukcja ze stali bez problemu wytrzymuje spore obciążenia, takie chody mogą być wyposażone nie tylko w masywną poręcz, ale również w szerokie stopnie czy dodatkowe elementy dekoracyjne. Możliwości aranżacji jest naprawdę sporo, dzięki czemu bez problemu można wykonać taki projekt schodów, który spełni wszystkie wymagania Klienta i który idealnie będzie pasował do charakteru całego wnętrza.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Doradzimy w wyborze odpowiedniego rodzaju schodów i pomożemy stworzyć projekt, który spełni wszystkie Państwa wymagania.

Schody policzkowe

Schody policzkowe wyróżniają się solidną i stabilną konstrukcją, co przekłada się na bezpieczeństwo ich użytkowania. W tym rodzaju schodów drewniane stopnie umieszcza się w tzw. policzkach nośnych lub w belkach o grubości 4 cm. Pozwala to m.in. na wykorzystanie przestrzeni pod schodami do innych celów, dzięki czemu schody bardzo dobrze sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach.

Schody policzkowe są bardzo uniwersalne. Mogą być wykonane z wielu różnych rodzajów drewna, dzięki czemu bez problemu można wybrać taki surowiec, którego kolor i faktura nam odpowiadają i które najlepiej będą pasować do wnętrza. Surowcem, który idealnie sprawdzi się w tego typu schodach jest np. dąb, jesion, orzech czy buk.

Schody tego typu odnajdą się zarówno we wnętrzach wykonanych w stylu klasycznym, nowoczesnym, a także rustykalnym, w zależności od tego, jaką balustradą zostaną one wykończone.

Schody półkowe Warszawa

Bardzo ciekawym rozwiązaniem są schody półkowe, czyli takie które są montowane bezpośrednio do ściany nośnej. Nie wspiera ich żadna konstrukcja przez co schody zajmują niewiele miejsca i idealnie sprawdzą się w mniejszych pomieszczeniach.

Ten typ schodów staje się obecnie coraz bardziej popularny, zwłaszcza wśród osób młodych. Wynika to przede wszystkim z efektownego wyglądu tych schodów, pojedyncze stopnie wydają się wyrastać ze ściany. Cała konstrukcja charakteryzuje się lekkością i prostotą, dzięki czemu idealnie odnajdzie się w nowoczesnych wnętrzach wykończonych w minimalistycznym stylu.

Mimo braku dodatkowych wsporników schody te są bezpiecznym rozwiązaniem. Zaprojektowane są w ten sposób, żeby bez problemu wytrzymać ciężar dorosłego człowieka. Do ich mocowana wykorzystywane są grube kołki, dzięki czemu są one stabilne.

Schody zabiegowe

Ten rodzaj schodów występuje zarówno w formie wykonanej na betonie, jak również w formie samonośnej. Jego cechą charakterystyczną jest występowanie niejednakowych stopni, o różnych kształtach i rozmiarach.

Do najczęściej występujących schodów zabiegowych zaliczamy:

 • schody jednozabiegowe w kształcie litery "L"
 • schody 2 x 14 zabiegu;
 • schody 12 zabiegu;
 • schody 1/4 zabiegu z podestem;
 • schody okrągłe;
 • schody łukowe w kształcie litery "U".
Zadzwoń +48 572 733 773