< Wróć do balustrad
Balustrady zewnętrzne

Zgodnie z przepisami balustrady zewnętrzne są obowiązkowe, gdy wysokość budowanej konstrukcji przekracza 50 cm. Wg rozporządzenia Ministra Infrastruktury mogą być one wykonane z kilku różnych materiałów:

  • stali nierdzewnej
  • szkła
  • kutego żeliwa
  • betonu
  • drewna

Balustrady zewnętrzne spełniają bardzo ważną rolę. Nie tylko chronią przed upadkiem z wysokości, ale również chronią przed poślizgnięciem się i upadkiem na schodach oraz przed możliwymi negatywnymi skutkami ataku paniki podczas pożaru w budynku. W takiej sytuacji balustrady ułatwiają utrzymanie równowagi i pomagają dotrzeć do wyjścia.

Jednak balustrady zewnętrzne, to nie tylko kwestia bezpieczeństwa. Możliwość zastosowania różnych materiałów, kształtów i wzorów sprawia, że barierki zewnętrzne mogą być oryginalnym dopełnieniem nowoczesnych konstrukcji. Ich walory estetyczne sprawiają, że można je idealnie dopasować do każdego wnętrza lub stylu budynku, tak aby podkreślały jego charakter.

Sprawdź wybrane realizacje
Korzyści

Zapewniamy solidne i oryginalne balustrady

Sprawdź dlaczego zaufało nam setki klientów dla których stworzyliśmy indywidualne i oryginalne realizacje na zamówienie

Wysoka jakość

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasze produkty są tworzone tylko z najwyższej jakości materiałów zapewniających bezproblemową eksploatację przez długie lata.

Oryginalny design

Masz do wyboru szeroką gamę kolorów, materiałów i rodzajów balustrad, a indywidualne podejście zapewnia, że możemy stworzyć wzór spełniający nawet najbardziej nietypowe wymagania.

Bezpieczeństwo

Tworzymy solidne i niezawodne konstrukcje, które zapewniają bezpieczeństwa oraz są odporne na szkodliwe warunki atmosferyczne.

Szybki montaż

Od wielu lat tworzymy, projektujemy i montujemy nawet najbardziej nietypowe rozwiązania, dlatego szybko i sprawnie poradzimy sobie z montażem.

Zadzwoń +48 572 733 773