< Wróć do balustrad
Balustrady tarasowe

Balustrady tarasowe są idealnym dopełnieniem tarasów nie tylko w domach prywatnych, ale również w obiektach komercyjnych. Ich główną rolą jest zabezpieczenie użytkowników tarasu przed upadkiem z wysokości. Balustrada tarasowa jest obowiązkowa w przypadku, gdy taras znajduje się na wysokości powyżej 0,5 metra.

Na tarasie można zastosować balustrady wykonane z różnych materiałów np. ze stali, szkła, blachy czy aluminium. Decyzja o wyborze odpowiedniego materiału powinna zostać podjęta w oparciu o to, jak chcemy, żeby taras wyglądał oraz jakie funkcje ma spełniać. W przypadku balustrad w obiektach komercyjnych należy przede wszystkim postawić nacisk na dużą wytrzymałość barierek na uszkodzenia mechaniczne oraz zmienne warunki atmosferyczne. W przypadku balustrad na tarasach przydomowych trochę większy nacisk możemy położyć na estetykę całej konstrukcji oraz jej dopasowanie do stylu domu.

Sprawdź wybrane realizacje
Korzyści

Zapewniamy solidne i oryginalne balustrady

Sprawdź dlaczego zaufało nam setki klientów dla których stworzyliśmy indywidualne i oryginalne realizacje na zamówienie

Wysoka jakość

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasze produkty są tworzone tylko z najwyższej jakości materiałów zapewniających bezproblemową eksploatację przez długie lata.

Oryginalny design

Masz do wyboru szeroką gamę kolorów, materiałów i rodzajów balustrad, a indywidualne podejście zapewnia, że możemy stworzyć wzór spełniający nawet najbardziej nietypowe wymagania.

Bezpieczeństwo

Tworzymy solidne i niezawodne konstrukcje, które zapewniają bezpieczeństwa oraz są odporne na szkodliwe warunki atmosferyczne.

Szybki montaż

Od wielu lat tworzymy, projektujemy i montujemy nawet najbardziej nietypowe rozwiązania, dlatego szybko i sprawnie poradzimy sobie z montażem.

Zadzwoń +48 572 733 773