Balustrady Otwock

Zajmujemy się kompleksowym tworzeniem balustrad - od projektu, dobór materiałów aż po produkcję i montaż. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam tworzy nawet najbardziej nietypowe i wymagające indywidualnego podejścia rozwiązania. Balustrady Otwock, których jesteśmy producentem, to połączenie wysokiej wytrzymałości i świetnego wyglądu. Wykonanie z najwyższej jakości materiałów zapewnia, że balustrady będą dobrze się prezentować oraz konstrukcja będzie stabilna i niezawodna przez wiele lat.

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej wyceny oraz kontaktu z nami. Porozmawiamy o tym czego potrzebujesz, doradzimy i zaproponujemy ciekawe rozwiązania.

balustrady otwock
Rodzaje
Sprawdź rodzaje balustrad na zamówienie
Korzyści

Tworzymy oryginalne i solidne balustrady w Otwocku

Sprawdź dlaczego zaufało nam setki klientów dla których stworzyliśmy indywidualne i oryginalne rozwiązania

Wysoka jakość

Korzystamy z wysokiej jakości materiałów, które w połączeniu z naszą dbałością o detale, zapewniają wysoką jakość wykonania balustrad.

Oryginalny design

Nasze balustrady są tworzone na indywidualne zamówienie, dlatego kolor, rodzaj materiału, typ balustrad, wzór, kształ - to wszystko możemy dopasować pod Twoje potrzeby.

Bezpieczeństwo

Tworzymy solidne i niezawodne konstrukcje, które zapewniają bezpieczeństwa oraz są odporne na szkodliwe warunki atmosferyczne.

Szybki montaż

Od wielu lat tworzymy, projektujemy i montujemy nawet najbardziej nietypowe rozwiązania, dlatego szybko i sprawnie poradzimy sobie z montażem.

Balustrady Otwock

Nasze balustrady to solidne i oryginalne rozwiązania, które nasi klienci, chętnie polecają dalej swoim znajomym i rodzinie. Wpływ na to ma przede wszystkim wysoka jakość oferowanych przez nas produktów oraz szybki czas realizacji zleceń. Stawiamy na dobry i przejrzysty kontakt, dzięki czemu współpraca z nami przebiega sprawnie i rzetelnie. Wyjątkowe projekty balustrad tworzymy z najwyższej jakości materiałów.

Balustrady to niezbędny element każdej konstrukcji. Zapewniają bezpieczeństwo osobom korzystającym z balkonów, schodów, czy z innych obiektów budowlanych. Pomimo swojej funkcjonalności, wszystkim klientom zależy także na ich estetycznym i pasującym do wnętrza wyglądzie.

Wykonywane przez nas barierki odporne są na praktycznie wszystkie, nawet bardzo trudne, warunki atmosferyczne. Nie straszna im jest także intensywna eksploracja. W naszej ofercie znajdziesz balustrady balkonowe, schodowe, loftowe/nowoczesne, szklane, tarasowe oraz nierdzewne.

Balustrady balkonowe

Najważniejszym elementem każdego balkonu nie jest wcale jego wystrój, a właśnie otaczająca go balustrada. Wybór odpowiedniej barierki powinien być uwarunkowany kilkoma istotnymi czynnikami.

Przede wszystkim ważna jest obecność dziecka w domu. Jeśli w budynku przebywa maluszek, należy pamiętać o zapewnieniu mu bezpieczeństwa i zdecydować się na wybór poręczy o odpowiedniej wysokości oraz szerokości przerw między szczebelkami. Kolejnym istotnym czynnikiem jest dopasowanie balustrady do elewacji budynku, ale także do stylu i charakteru projektowanego domu.

Balustrady schodowe

Niezwykle ważna dla wnętrza jest odpowiednia balustrada schodowa. Warto pamiętać, że montuje się je w przypadku, gdy wysokość schodów przekracza pół metra.

Tak jak w przypadku wielu innych typów barierek, tak samo te mają za zadanie przede wszystkim ochronę użytkownika przed upadkiem lub urazem. Dodatkowo, dobrze dobrane poręcze powinny podnieść komfort chodzenia po schodach oraz pełnić funkcję dekoracyjną.

Balustrady loftowe/nowoczesne

Nowoczesne barierki to przede wszystkim eleganckie wykończenia zastosowane już przy procesie produkcyjnym. Ich industrialny połysk oraz szklana powierzchnia sprawiają, że podbijają serca coraz większej liczby klientów. Ponadto, poręcze nowoczesne można dostosowywać odpowiednio do kształtu balkonu oraz schodów.

Balustrady loftowe nie tylko pięknie ozdabiają wnętrze, ale są także wyjątkowo trwałe i nie wymagają dodatkowych konserwacji. Idealnie wpasują się do domów urządzonych w minimalistycznym, nowoczesnym stylu.

Balustrady szklane

Szkło to jeden z najbardziej klasycznych, ponadczasowych oraz eleganckich materiałów wykończeniowych. Nie dziwi więc nikogo fakt, że od lat wykorzystywane jest przy projektach niezwykle luksusowych wyrobów.

Wybór szklanych balustrad to świetna decyzja, ponieważ materiał ten sprawdzi się idealnie w połączeniu z każdym stylem balkonu oraz schodów. Perfekcyjnie doświetla pomieszczenie, wizualnie je powiększając oraz daje odczucie lekkości wnętrza. Należy pamiętać jednak, że szkło posiada pewne wady. Wśród nich jednym z najbardziej dokuczliwych jest problem czyszczenia. Bardzo szybko bowiem mogą powstawać na nich smugi, które zakłócą estetykę całości.

Balustrady tarasowe

Tarasy coraz częściej pojawiają się w nowoczesnym budownictwie. Są małą oazą spokoju, która świetnie sprawdza się jako miejsce wypoczynku całej rodziny. Warto jednak wspomnieć, że te piękne miejsca mogą wiązać się z ryzykiem wystąpienia pewnych przykrych wypadków. Idealnym dopełnieniem tarasu będą więc balustrady tarasowe.

Nowoczesne barierki tarasowe nie tylko ochronią Cię przed upadkiem z wysokości, ale i ozdobią Twój dom. Wystarczy tylko, że dobierzesz pasujący do budynku styl balustrady, a resztą zajmą się nasi projektanci

Balustrady nierdzewne

Nierdzewne barierki ochronne nie ulegają korozji, dzięki czemu ich żywotność jest szczególnie długa. Ich dodatkowym atutem jest estetyka, która dopasowuje się do praktycznie każdego wnętrza.

Bardzo łatwo jest utrzymać je w czystości, a ponadto nie wymagają one dodatkowych konserwacji. Dzięki swojej wytrzymałości, barierki ze stali nierdzewnej sprawdzą się idealnie jako ochrona balkonu lub tarasu.

Zadzwoń +48 572 733 773