< Wróć do balustrad
Balustrady balkonowe

Balustrady balkonowe są jednym z najważniejszych elementów każdego balkonu. To właśnie one chronią użytkowników przed wypadnięciem. Dobór odpowiedniej barierki powinien być uzależniony od kilku rzeczy. Pierwszym ważnym czynnikiem jest to, czy w domu obecne są dzieci. Jeżeli tak, to należy zaprojektować balustrady o odpowiedniej wysokości oraz takie, w których odległości pomiędzy poprzecznymi szczebelkami nie będą zbyt duże. Drugim ważnym czynnikiem, który należy rozważyć, jest styl domu i jego charakter.

Balustrady balkonowe mogą być wykonane z różnych materiałów. Do najczęściej wybieranych należą drewno, stal nierdzewna oraz szkło. Materiały te są nie tylko bardzo odporne na czynniki mechaniczne, ale również klimatyczne, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w takim klimacie, jaki panuje w naszym kraju. Wybór odpowiedniego materiału powinien zależeć od tego, jakie funkcje będzie spełniał balkon. Inne materiały sprawdzą się w domu jednorodzinnym, a inne np. na stadionie.

Sprawdź wybrane realizacje
Korzyści

Zapewniamy solidne i oryginalne balustrady

Sprawdź dlaczego zaufało nam setki klientów dla których stworzyliśmy indywidualne i oryginalne realizacje na zamówienie

Wysoka jakość

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasze produkty są tworzone tylko z najwyższej jakości materiałów zapewniających bezproblemową eksploatację przez długie lata.

Oryginalny design

Masz do wyboru szeroką gamę kolorów, materiałów i rodzajów balustrad, a indywidualne podejście zapewnia, że możemy stworzyć wzór spełniający nawet najbardziej nietypowe wymagania.

Bezpieczeństwo

Tworzymy solidne i niezawodne konstrukcje, które zapewniają bezpieczeństwa oraz są odporne na szkodliwe warunki atmosferyczne.

Szybki montaż

Od wielu lat tworzymy, projektujemy i montujemy nawet najbardziej nietypowe rozwiązania, dlatego szybko i sprawnie poradzimy sobie z montażem.

Zadzwoń +48 572 733 773