< Wróć do balustrad
Balustrady schodowe

Głównym zadaniem balustrad schodowych jest zapewnienie bezpieczeństwa oraz spełnienie obowiązujących norm budowlanych. Zgodnie z przepisami są one wymagane wszędzie tam, gdzie przy schodach nie ma ściany. Minimalna wymagana wysokość balustrady schodowej to 90 cm.

Balustrady schodowe mają za zadanie chronić użytkowników na schodach przed wypadnięciem oraz innymi wypadkami. Są również nieocenioną pomocą dla osób starszych lub dzieci podczas pokonywania stromych schodów.

Balustrady schodowe mogą być wykonane z wielu różnych materiałów np. szkła, stali, drewna, aluminium, siatki itp. Każdy może wybrać taki materiał, który mu odpowiada i zaprojektować takie balustrady, które będą pasować do charakteru i przeznaczenia wnętrza. Dobierając materiał należy jednak mieć na uwadze to, czy balustrada jest przeznaczona na schody wewnętrzne czy zewnętrzne. Jeżeli balustrada będzie zamontowana na zewnątrz, to należy wybrać taki materiał, który jest odporny na różne warunki atmosferyczne.

Sprawdź wybrane realizacje
Korzyści

Zapewniamy solidne i oryginalne balustrady

Sprawdź dlaczego zaufało nam setki klientów dla których stworzyliśmy indywidualne i oryginalne realizacje na zamówienie

Wysoka jakość

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasze produkty są tworzone tylko z najwyższej jakości materiałów zapewniających bezproblemową eksploatację przez długie lata.

Oryginalny design

Masz do wyboru szeroką gamę kolorów, materiałów i rodzajów balustrad, a indywidualne podejście zapewnia, że możemy stworzyć wzór spełniający nawet najbardziej nietypowe wymagania.

Bezpieczeństwo

Tworzymy solidne i niezawodne konstrukcje, które zapewniają bezpieczeństwa oraz są odporne na szkodliwe warunki atmosferyczne.

Szybki montaż

Od wielu lat tworzymy, projektujemy i montujemy nawet najbardziej nietypowe rozwiązania, dlatego szybko i sprawnie poradzimy sobie z montażem.

Zadzwoń +48 572 733 773